Rada naukowa

Redaktor naczelny
 
prof. J贸zef Bana艣
Katedra Analizy Nieliniowej
Politechnika Rzeszowska, Polska
e-mail: jbanas@prz.edu.pl

 

prof. Asadollah Aghajani
Iran University of Science and Technology, Iran
e-mail: aghajani@iust.ac.ir
 
prof. Miros艂aw Baran
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
e-mail: miroslaw.baran@ur.krakow.pl
 
prof. Feyzi Ba艧ar
Fatih University, Turcja
e-mail: jfbasar@fatih.edu.tr
 
prof. Luis Filipe Pinheiro de Castro
University of Aveiro, Portugalia
e-mail: castro@ua.pt
 
prof. Fabrizio Catanese
University of Bayreuth, Niemcy
e-mail: fabrizio.catanese@uni-bayreuth.de
 
prof. Carlo Cattani
Tuscia University, W艂ochy
e-mail: cattani@unitus.it
 
prof. Mohamed Abdalla Darwish
King Abdulaziz University, Arabia Saudyjska
e-mail: dr.madarwish@gmail.com
 
prof. Smail Djebali
École Normale Supérieure, Kouba, Algieria
e-mail: djebali@hotmail.com
 
prof. Ewa Drgas-Burchardt
Uniwersytet Zielonog贸rski, Polska
e-mail: e.drgas-burchardt@wmie.uz.zgora.pl
 
prof. Jacek Dziok
Uniwersytet Rzeszowski, Polska
e-mail: jdziok@ur.edu.pl
 
prof. Hortensia Galeana-Sánchez
National Autonomous University of Mexico, Meksyk
e-mail: hgaleana@matem.unam.mx
 
prof. Jaros艂aw G贸rnicki
Politechnika Rzeszowska, Polska
e-mail: gornicki@prz.edu.pl
 
prof. John R. Graef
University of Tennessee at Chattanooga, USA
e-mail: John-Graef@utc.edu
 
prof. Johnny Henderson
Baylor University, USA
e-mail: Johnny_Henderson@baylor.edu
 
prof. Aref Jeribi
University of Sfax, Tunezja
e-mail: aref.jeribi@fss.rnu.tn
 
prof. Vatan Karakaya
Yildiz Technical University, Turcja
e-mail: vkkaya@yildiz.edu.tr
 
prof. Khalid Latrach
Blaise Pascal University, Francja
e-mail: Khalid.Latrach@math.univ-bpclermont.fr
 
prof. Adam Lecko
Uniwersytet Warmi艅sko-Mazurski w Olsztynie, Polska
e-mail: alecko@matman.uwm.edu.pl
 
prof. Zeqing Liu
Liaoning Normal University, Chiny
e-mail: zeqingliu@163.com
 
prof. Enrique Llorens-Fuster
University of Valencia, Hiszpania
e-mail: enrique.llorens@uv.es
 
prof. Tomáš Madaras
Pavol Jozef Šafárik University in Košice, S艂owacja
e-mail: tomas.madaras@upjs.sk
 
prof. Eberhard Malkowsky
Fatih University, Turcja
e-mail: Eberhard.Malkowsky@math.uni-giessen.de
 
prof. Mohammad Mursaleen
Aligarh Muslim University, Indie
e-mail: mursaleenm@gmail.com
 
prof. Leszek Olszowy
Politechnika Rzeszowska, Polska
e-mail: lolszowy@prz.edu.pl
 
prof. Franciszek Prus-Wi艣niowski
Uniwersytet Szczeci艅ski, Polska
e-mail: wisniows@univ.szczecin.pl
 
prof. Vicentiu Radulescu
Romanian Academy, Rumunia
e-mail: vicentiu.radulescu@imar.ro
 
prof. Dušan Repovš
University of Ljubljana, S艂owenia
e-mail: dusan.repovs@fmf.uni-lj.si
 
prof. Kishin Sadarangani
University of Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania
e-mail: ksadaran@dma.ulpgc.es
 
prof. Janusz Sok贸艂
Uniwersytet Rzeszowski, Polska
e-mail: jsokol@ur.edu.pl
 
prof. Mohamed-Aziz Taoudi
Cadi Ayyad University, Maroko
e-mail: a.taoudi@uca.ma
 
prof. Pawe艂 Traczyk
Uniwersytet Warszawski, Polska
e-mail: traczyk@mimuw.edu.pl
 
prof. Cemil Tunç
Yuzuncu Yil University, Turcja
e-mail: tunccemil@gmail.com
 
prof. Dov Bronis艂aw Wajnryb
Politechnika Rzeszowska, Polska
e-mail: dwajnryb@prz.edu.pl
 
prof. Andrzej Walendziak
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Polska
e-mail: walent@interia.pl
 
prof. Andrzej Wi艣nicki
Politechnika Rzeszowska, Polska
e-mail: awisnicki@prz.edu.pl
 
prof. Andrzej W艂och
Politechnika Rzeszowska, Polska
e-mail: awloch@prz.edu.pl
 
prof. Iwona W艂och
Politechnika Rzeszowska, Polska
e-mail: iwloch@prz.edu.pl
 
prof. Mariusz Wo藕niak
Akademia G贸rniczo-Hutnicza w Krakowie, Polska
e-mail: mwozniak@agh.edu.pl
 
prof. Xiao-Jun Yang
China University of Mining and Technology, Chiny
e-mail: dyangxiaojun@163.com

 Nasze serwisy u偶ywaj膮 informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystaj膮c z serwisu wyra偶asz zgod臋 na u偶ywanie plik贸w cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl膮darki, kt贸re mo偶esz zmieni膰 w dowolnej chwili. Wi臋cej informacji odno艣nie plik贸w cookies.

Akceptuj臋