Komitet redakcyjny

Redaktor naczelny
 
prof. J贸zef Bana艣
Katedra Analizy Nieliniowej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: jbanas@prz.edu.pl

 

Redaktorzy tematyczni (naukowi)
 
prof. Jaros艂aw G贸rnicki
(Analiza Funkcjonalna i Teoria Punkt贸w Sta艂ych)
Zak艂ad Topologii i Algebry
Politechnika Rzeszowska
e-mail: gornicki@prz.edu.pl
 
prof. Leszek Olszowy
(Analiza Rzeczywista, R贸wnania R贸偶niczkowe i Ca艂kowe)
Katedra Analizy Nieliniowej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: lolszowy@prz.edu.pl
 
prof. Dov Bronis艂aw Wajnryb
(Algebra i Topologia)
Zak艂ad Topologii i Algebry
Politechnika Rzeszowska
e-mail: dwajnryb@prz.edu.pl
 
prof. Iwona W艂och
(Matematyka Dyskretna)
Zak艂ad Matematyki Dyskretnej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: iwloch@prz.edu.pl

 

Redaktor statystyczny
 
dr Mariusz Startek
Zak艂ad Modelowania Matematycznego
Politechnika Rzeszowska
e-mail: mstartek@prz.edu.pl

 

Redaktor j臋zykowy
 
prof. Johnny Henderson
Baylor University, USA
e-mail: Johnny_Henderson@baylor.edu
 

Sekretarz redakcji

dr Beata Rzepka
Katedra Analizy Nieliniowej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: brzepka@prz.edu.pl


Cz艂onkowie

dr Lucyna Trojnar-Spelina
Zak艂ad Matematyki Dyskretnej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: lspelina@prz.edu.pl

dr Pawe艂 Witowicz
Zak艂ad Topologii i Algebry
Politechnika Rzeszowska
e-mail: witowicz@prz.edu.pl

dr Ma艂gorzata Wo艂owiec-Musia艂
Zak艂ad Matematyki Dyskretnej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: wolowiec@prz.edu.pl

 Nasze serwisy u偶ywaj膮 informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystaj膮c z serwisu wyra偶asz zgod臋 na u偶ywanie plik贸w cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl膮darki, kt贸re mo偶esz zmieni膰 w dowolnej chwili. Wi臋cej informacji odno艣nie plik贸w cookies.

Akceptuj臋